OPIS INWESTYCJI

Nova Ozimska – pierwsza tak innowacyjna inwestycja w Opolu

Nova Ozimska to inwestycja na wielką skalę, jakiej w Opolu jeszcze nie było. Niezwykła forma budynków mieszkalnych łączyć się tu będzie z kolorystyką pacyficznych wysp i komfortem życia w przyjaznym klimacie.

Nowoczesne budynki mieszkalne osiedla stanowić będą ciąg 3 segmentów na siedmiu kondygnacjach . Oba obiekty mieszkaniowe Novej Ozimskiej formą przywodzą na myśl największe na świecie statki pasażerskie, którymi w bardzo luksusowych warunkach podróżować można po ciepłych wodach Karaibów.

Obiekty te budowane będą kaskadowo, zaplanowano ogródki i tarasy dostępne mieszkańcom -największe o powierzchni nawet 120 m2, każdy z apartamentów cechuje luksusowy i funkcjonalny jednocześnie układ przestrzenny. Część z tych przestronnych, bo zajmujących powierzchnię nawet 100 m2, tarasów będzie zadaszona, dzięki czemu właściciele będą mogli korzystać z nich praktycznie przy każdej pogodzie.

 

SZCZEGÓŁOWY OPIS INWESTYCJI

Nova Ozimska – rodzinnie, komfortowo, kameralnie

Nova Ozimska obejmować będzie dwa budynki mieszkalne, każdy z nich liczyć będzie 152 mieszkania. Klatki schodowe wyposażone będą w windy, którymi mieszkańcy zjadą wprost do garażu podziemnego i części kondygnacji podziemnej wydzielonej dla komórek lokatorskich, pomieszczeń technicznych budynku, wózkarni i pomieszczeń przeznaczonych do przechowywania rowerów i motocykli.

Osiedle liczyć będzie 304 lokale mieszkalne o powierzchni od 39 m2 do 118 m2. Najmniejsze nawet mieszkania składają się z dwóch pokoi, łazienki, holu i aneksu kuchennego oddzielonego od salonu lub też zabudowanego ścianką przesłaniającą. Największe mieszkania zajmują cztery pokoje, aneks kuchenny, łazienkę z toaletą, wanną, umywalką, dodatkową toaletę i pomieszczenie gospodarcze. Co ważne, układ apartamentów komponowany jest w taki sposób, by możne było łączyć lokale w większe.

Każde z mieszkań posiada własny balkon, loggię lub taras. Największe tarasy mają powierzchnię 66 m2. Właściciele mieszkań na parterze otrzymają do dyspozycji własne ogródki, do których wychodzić będą wprost z salonu. Cechą charakterystyczną budynków jest to, iż wszystkie balkony, tarasy i loggie zostaną osłonięte zabudowanymi ścianki. Dzięki temu mieszkańcy zachowają maksimum prywatności i komfortu, mając gwarancję, iż będzie to ich własny, dostępny wyłącznie rodzinie teren.

Otoczenie osiedla Nova Ozimska stanowić będzie rozległy teren zielony, z placem zabaw i parkiem przeznaczonym dla mieszkańców. Takie rozwiązanie sprawia, że osiedle stanowi atrakcyjną lokalizację dla rodzin z dziećmi, które będą mogły bezpiecznie się bawić, tuż pod oknami mieszkań.


Nowa Ozimska – idealne miejsce do życia

Ulica Ozimska to jedna z głównych arterii miasta. To ona wyznacza rytm miasta, prowadzi do najważniejszych jego punktów. Osiedle Nova Ozimska zlokalizowane będzie w jednej z najbardziej atrakcyjnych części tej ulicy.

Dlaczego warto wybrać osiedle Nova Ozimska?

  • ze względu na bliskość centrum (15 min. spacerem), sąsiedztwo sklepów i centrów handlowych, szkół, przedszkoli, przychodni,
  • osiedle oddzielone będzie od ulicy szerokim pasem zieleni, dzięki czemu pozostanie ciche i spokojne (twierdzenie poparte badaniami akustycznymi),
  • otoczenie budynków mieszkalnych stanowić będą tereny zielone i park,
  • miejsce przyjazne mieszkańcom: plac zabaw, komórki lokatorskie o powierzchni od 2,0 m2 do 7,0 m2, 250 miejsc na parkingu podziemnym i 133 miejsca postojowe naziemne - miejsc parkingowych jest więcej niż mieszkań!
  • optymalnie i luksusowo zaprojektowane mieszkania: o powierzchni od 39 m2 do 118 m2, ustawne, z przestronnym holem i miejscem na szafę, każde mieszkanie z tarasem, ogródkiem, balkonem lub loggią, zapewniające maksimum prywatności i wygody, część apartamentów posiada dodatkową toaletę i pomieszczenie gospodarcze,
  • możliwość łączenia apartamentów w większe, w zależności od potrzeb i oczekiwań przyszłego właściciela,
  • wysoki poziom realizacji inwestycji – od innowacyjnego projektu budynków, przez zachowanie wszelkich standardów budowlanych, po organizację przestrzeni w mieszkaniu i na terenie osiedla pod kątem komfortu życia jego mieszkańców.