Jesteśmy niezależnym deweloperem działającym przede wszystkim na rynku opolskim. Zajmujemy się działalnością deweloperską w zakresie budownictwa wielorodzinnego.

Dzięki ponad dwudziestoletniej racjonalnej działalności i doświadczeniu na rynku nieruchomości jesteśmy firmą stabilną finansowo ze 100 % kapitałem polskim. W dzisiejszej, szybko zmieniającej się rzeczywistości, stabilizacja finansowa oraz wieloletnie doświadczenie gwarantuje pewność i bezpieczeństwo realizowanych inwestycji.

Dotychczas zrealizowaliśmy następujące inwestycje: 26 budynków w zabudowie szeregowej w rejonie ulic Borysławskiej i Nowogródzkiej; budynki w zabudowie bliźniaczej w rejonie ulicy Wrocławskiej oraz budynek wielorodzinny przy ulicy Mieleckiego. Flagowymi inwestycjami firmy są niewątpliwie: Osiedle Słoneczne 1 i Osiedle Słoneczne 2Słoneczne Tarasy,  Malinowe Osiedle, Osiedle Moderna, w trakcie realizacji jest inwestycja Osiedle Bielana. Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą, a zarazem największą realizacją firmy Rembud  – Nova Ozimska.

Nasze realizacje, a wcześniej starannie dobierane projekty, które od wielu lat przygotowuje pracownia Architop, charakteryzuje przede wszystkim przemyślana i funkcjonalna architektura zapewniająca komfort i wygodę mieszkania. Zastosowanie nowoczesnych technologii w połączeniu z wysoką jakością materiałów budowlanych i wykonania zapewnia naszym inwestycjom piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd.

Także rzetelność, indywidualne podejście do klienta oraz kompetencja pracowników firmy to podstawy sukcesu naszego zespołu. . Potwierdza to wiele nagród m.in. – Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji przyznany przez Opolską Izbę Gospodarczą w Opolu, nagrodę – Gazele Biznesu, Nagroda Specjalna przyznana przez Opolskie Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości.

Dla zainteresowanych Klientów oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpracujemy z bankami oraz z instytucjami doradztwa finansowego,   które pomogą Państwu w wyborze kredytu hipotecznego z ofert większości banków.

POLITYKA PRYWATNOŚCI